Krymax s.c.
Czesława i Marian Mazanek


Zakład Produkcyjny:
ul. Miliardowicka 17a,
43-516 Zabrzeg

tel: 032/ 2157620, 032/2142077
tel. kom.: 0 602 254 686
krymax@krymax.pl

druciane wieszaki do pralni

wieszak lakierowany  NOWOŚĆ!

Wieszaki do pralni chemicznych, sklepów, a także użytku domowego z wysokiej jakości ocynkowanego drutu stalowego o podwyższonej sprężystości, lakierowane proszkowo.

Wieszaki produkowane są z drutu fi 3,0 mm, a następnie lakierowane proszkowo w dowolnym kolorze palety RAL. Zastosowanie grubszego drutu i dodatkowo warstwy lakieru powoduje, iż wieszaki mogą być stosowane w pralniach chemicznych jako wieszaki wielokrotnego użytku, a także w sklepach i domach.

Wieszaki lakierowane pakowane są po 220 szt./karton lub konfekcjonowane po 10 szt.

 

wieszak jednoramienny na firany i zasłony  NOWOŚĆ!

Wieszak jednoramienny wydłużony o szerokości 60 cm, produkowany z drutu stalowego fi 5,0 mm, z przeznaczeniem na firany i zasłony (wykończenie: stal nierdzewna lub lakier)

 

wieszak dwuramienny wydłużony na firany i zasłony  NOWOŚĆ!

Wieszak dwuramienny wydłużony o szerokości 50 cm, produkowany z drutu ocynkowanego fi 3,0 mm, z przeznaczeniem na firany i zasłony.

 

wieszak prosty

Wieszaki do pralni chemicznych z wysokiej jakości ocynkowanego drutu stalowego (wieszak druciany), o podwyższonej twardości (sprężystości). Produkujemy wieszaki standardowe o średnicy drutu fi 2,2 mm, jak również wieszaki na konfekcję ciężką (płaszcze, odzież robocza) o średnicy drutu fi 2,5 mm.

Wieszaki z drutu fi 2,2 mm pakowane po 500 szt./karton, wieszaki z drutu 2,5 mm pakowane po 360 szt./karton.

 

wieszak na koszule


Wieszaki do pralni chemicznych z wysokiej jakości ocynkowanego drutu stalowego (wieszaki druciane), o podwyższonej twardości (sprężystości). Wieszaki na koszule produkujemy z drutu o średnicy fi 1,8 mm.

Wieszaki te nie wymagają stosowania nakładek tekturowych!

Wieszaki na koszule z drutu fi 1,8 mm pakowane po 600 szt./karton.

 

wieszak prosty z wydłużonym uchwytem

Wieszaki do pralni chemicznych z wysokiej jakości ocynkowanego drutu stalowego (wieszaki druciane), o podwyższonej twardości (sprężystości). Produkujemy wieszaki standardowe o średnicy drutu fi 2,2 mm, jak również wieszaki na konfekcję ciężką (płaszcze, odzież robocza) o średnicy drutu fi 2,5 mm.

Wieszaki z wydłużonymi uchwytami stosowane są w pralniach automatycznych.

Wieszaki z drutu fi 2,2 mm pakowane po 500 szt./karton, wieszaki z drutu 2,5 mm pakowane po 360 szt./karton.

 

wieszak z wgłębieniem na spódnice

Wieszaki do pralni chemicznych z wysokiej jakości ocynkowanego drutu stalowego (wieszak druciany), o podwyższonej twardości (sprężystości) o średnicy drutu fi 2,2 mm.

Wieszaki posiadają specjalne wgłębienia umożliwiające powieszenie m.in. spódnicy lub sukienki.

Wieszaki z drutu fi 2,2 mm pakowane po 500 szt./karton, wieszaki z drutu 2,5 mm pakowane po 360 szt./karton.

 

wieszak wzmocniony

Wieszaki wykonane z wysokiej jakości drutu stalowego, o podwyższonej twardości (sprężystości), o średnicy drutu od 4,0 do 6,0 mm, stosowane w więziennictwie.

 

wieszak na krawaty i skarpety

Wieszaki wykonywane z wysokiej jakości ocynkowanego lub niklowanego drutu stalowego, o średnicy drutu fi 3,0 mm, umożliwiające powieszenie m.in. krawatów lub skarpet.

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij